שלום רב הסבר מדויק כיצד עובד הטיפול של אורן זריף מצורף סרטון הסבר מלא

סובלים מכל בעיה רפואית? הגוף מתקשה להחלים? סימן שהשדות האנרגטיים בגופכם חסומים

סרטון להמחשה כיצד עובד טיפול

הטיפול אינו רפואי טיפול אנרגטי ללא מגע

מטרת הטיפול בבוסמת היא לפתוח את האזורים החסומים והנעולים בשדה האנרגיה של הגוף על מנת שלגוף תהיה היכולת ליצור תהליך ריפוי בסימפטומים הקיימים מהם סובל המטופל במשך שנים מוכיח אורן זריף שכאשר החסימות האנרגטיות נפתחות הגוף מתחיל ליצור תהליך ריפוי וחוזר לאיתנו, על כך מעידים אלפי מטופלים לכן חשוב לפתוח את תעלות השדות האנרגטיים החסומים בגוף. רק אז הגוף יוכל להתמודד עם הבעיות הקיימות וליצור תהליך ריפוי עצמי
הבסמת מחוזק בעוצמות אנרגטיות אדירות לפי בעיית הלקוח, השימוש בו מאפשר תהליך פרימה של השדה האנרגטי השלילי, ומאפשר לאנרגיה החיובית לתפוס מקום וליצור תהליך ריפוי מהיר. בעזרת שיטתו המיוחדת ויכולתו האנרגטית המדהימה יוצר זריף התמרת אנרגיה אנדותרמית ואקסותרמית, תוך כדי בישול המינרלים בטמפרטורות שונות. במהלך הבישול נוספים המלחים כך שהנוזל המופק מהמינרלים המיוחדים יוצר תהליך טיפול בקרב מטופלים. נוזל ה"בסמת" יוצר יניקה ופתיחה ווויסות אנרגטי של מקום החולי ומאפשר תהליך ריפוי מהיר"

לא תרופה לא לבליעה לא למריחה טיפול אנרגטי חיצוני בלבד

בתוך הבסמת דחוסים גבישים ועזרים מיוחדים שעליהם הצליח זריף להקרין פולסי אנרגיה בתדרים ספציפיים מונוכרומטיים הנבלעים בתוך תערובת החומר והמינרלים השונים בהתאם למסיביות בתהליך אנדותרמי החומרים מעוררים למצב אנרגטי מטה סטבילי עם זמן חיים שמסוגל להיטען תוך כדי שינויים אנרגטיים של האדם המשתמש בבסמת.

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.